فایل word توریست و تأثیر آن بر امنیت ملی و رویکردی به توسعه شهرهای مرزی

فایل word توریست و تأثیر آن بر امنیت ملی و رویکردی به توسعه شهرهای مرزی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word توریست و تأثیر آن بر امنیت ملی و رویکردی به توسعه شهرهای مرزی دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word توریست و تأثیر آن بر امنیت ملی و رویکردی به توسعه شهرهای مرزی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word توریست و تأثیر آن بر امنیت ملی و رویکردی به توسعه شهرهای مرزی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word توریست و تأثیر آن بر امنیت ملی و رویکردی به توسعه شهرهای مرزی :

امروزه با توجه به گستردگی شهرنشینی و رواج نا امنیهای اجتماعی در شهرها، مطالعه موضوع امنیت سازی، عوامل مؤثر برآن و راهکارهای تقویت امنیت در شهرها ضرورت یافته است و این موضوع در شهرهای مرزی از حساسیت بیشتری برخوردار است. حفظ وگسترش امنیت مناطق مرزی دغدغه همیشگی کشورهایی است که دارای مرزهای مشترک طولانی با همسایگان خود میباشند. دیدگاههای نوین در زمینه امنیت سازی مناطق مرزی بر استراتژی توسعه پایدار مناطق مرزی تأکید فراوان دارند. در حقیقت آنچه که میتواند امنیت مناطق مرزی را تضمین نماید توسعه پایدار مناطق مرزی است. در مقاله حاضر سعی شده با توجه به بحث امنیت ملی که به عنوان یکی از مهمترین مسائل موجود در یک کشور میباشد به مسأله توریست که تأثیر بر امنیت ملی و استراتژی توسعه مناطق مرزی تأکید فراوان دارد، پرداخته شود. این مقاله با روش توصیفی – تحلیلی و تکیه بر منابع کتابخانهای و اسنادی و منابع اینترنتی سعی در بررسی و تحلیل فایل word توریست و تأثیر آن بر امنیت ملی و رویکردی به توسعه شهرهای مرزی دارد. و سعی شده با مشخص نمودن وضعیت حقوقی جهانگردان و ارائه مزایا و معایب صنعت توریست و اشاره به خطرات حضور افراد خارجی در کشور با ارائه پیشنهاد دراین خصوص ، باعث افزایش توریست و چگونگی کنترل صحیح آنها درکشور عزیزمان باشیم. و در نهایت به این نتیجه منتج شده است که توسعه، ارمغان امنیت وامنیت، ارمغان توسعه است ومسئولین و متولیان کشور باید سعی کنند به عنوان عناصر اطلاعاتی و امنیتی کشور نظارت هرچه بیشتری داشته باشند وانگیزه های جهانگردی را در توریستها هرچه بیشتر ترغیب نمایند.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی عبارت فایل word توریست و تأثیر آن بر امنیت ملی و رویکردی به توسعه شهرهای مرزی وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
فایل word توریست و تأثیر آن بر امنیت ملی و رویکردی به توسعه شهرهای مرزی

دانلود این فایل