فایل word کارآفرینی روستایی: چالش ها و فرصت ها

فایل word کارآفرینی روستایی: چالش ها و فرصت ها

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word کارآفرینی روستایی: چالش ها و فرصت ها دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word کارآفرینی روستایی: چالش ها و فرصت ها کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word کارآفرینی روستایی: چالش ها و فرصت ها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word کارآفرینی روستایی: چالش ها و فرصت ها :

سال انتشار : 1393

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي کشاورزي و توسعه

تعداد صفحات : 14

چکیده مقاله:

کارآفرینی به عنوان یک موتور رشد اقتصادی، بهره وری،نوآوری و اشتغال زایی شناخته شده است و یکی از ابعاد مهم پویایی اقتصادی می باشد. به خاطر همین اثرات مثبت کارآفرینی، در طی دهه گذشته بسیاری از کشورهای در حال توسعه از جمله ایران به کارآفرینی به عنوان یک راه حل اساسی بالقوه برای مشکلات گوناگون پیشروی کشور از جمله عدم کارایی در اقتصاد، افزایش نرخ بیکاری و مهاجرت در نواحی روستایی، توجه جدی مبذول داشته اند. هدف مقاله حاضر بررسی چالش ها و فرصت هایی است که کارآفرینی روستایی ممکن است با آنها مواجه باشد. برای این منظور، داده های ثانویه مورد استفاده قرار گرفت و یک مرور ادبیاتی گسترده در موضوعات و زمینه های مربوطه انجام شد. در نتیجه این پژوهش، یکسری از چالش ها (مانند کمبود منابع مالی و کمبود تسهیلات زیربنایی) و فرصت های عمده (نظیر ارزان بودن زمین و فراهم بودن مناظر و منابع طبیعی غنی) مورد شناسایی قرار گرفت و در پایان هم پیشنهادهایی به منظور رفع چالش ها و بهره گیری بهتر از فرصت ها ارائه می شود .

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی فایل word کارآفرینی روستایی: چالش ها و فرصت ها وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word کارآفرینی روستایی: چالش ها و فرصت ها شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word کارآفرینی روستایی: چالش ها و فرصت ها

دانلود این فایل