فایل word راهکارهای پایداری برای آسایش در اقلیم سرد با بهره گیری از مدلهای: دمای مؤثر و زیست – اقلیمی (اولگی)، مطالعه موردی (شهرستان نمین اردبیل)

فایل word راهکارهای پایداری برای آسایش در اقلیم سرد با بهره گیری از مدلهای: دمای مؤثر و زیست - اقلیمی (اولگی)، مطالعه موردی (شهرستان نمین اردبیل)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word راهکارهای پایداری برای آسایش در اقلیم سرد با بهره گیری از مدلهای: دمای مؤثر و زیست – اقلیمی (اولگی)، مطالعه موردی (شهرستان نمین اردبیل) دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word راهکارهای پایداری برای آسایش در اقلیم سرد با بهره گیری از مدلهای: دمای مؤثر و زیست – اقلیمی (اولگی)، مطالعه موردی (شهرستان نمین اردبیل) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word راهکارهای پایداری برای آسایش در اقلیم سرد با بهره گیری از مدلهای: دمای مؤثر و زیست – اقلیمی (اولگی)، مطالعه موردی (شهرستان نمین اردبیل)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word راهکارهای پایداری برای آسایش در اقلیم سرد با بهره گیری از مدلهای: دمای مؤثر و زیست – اقلیمی (اولگی)، مطالعه موردی (شهرستان نمین اردبیل) :

توسعه پایدار در حیطه معماری به سه موضوع پایه ای اقتصاد، محیط زیست و جنبه اجتماعی می نگرد. هدف طراحی پایدار، یافتن راه حلی معمارانه است که همزیستی این سه جنبه را تأمین کند. طراحی ساختمان بطور سازگار و هماهنگ با اقلیم منطقه یکی از مواردی بوده که معماران همواره به آن توجه داشته اند. در این تحقیق با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان نمین واقع در استان اردبیل، که اقلیم سرد قرار گرفته است، به بررسی وضعیت اقلیمی این شهرستان با استفاده از روشهای دمای مؤثر، زیست – اقلیمی (اولگی)، پرداخته شده است. روش تحقیق به صورت توصیفی- تحلیلی با استفاده از مطالعات کتابخانه ای می باشد، که با توجه به نمودارها و جداول و تحلیل آنها صورت می گیرد. برای دستیابی به اهداف پژوهش و بررسی شیوه های مختلف معماری همساز با اقلیم، از یک دوره آماری 10 ساله (1381-1390) سازمان هواشناسی استفاده شده است. بر اساس نتایج بدست آمده جهت گیری ساختمان باید طوری باشد که از حداکثر انرژی تابشی استفاده کند و حجم و پلان ساختمان بصورت فشرده طراحی گردد و از مصالح با ظرفیت حرارتی بالا و مقاوم استفاده شود و ساختمان در جهت باد نامطلوب کمترین سطح و بازشو را داشته باشد و سطح خارجی ساختمان در برابر حجم مورد پوشش، به حداقل برسد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی فایل word راهکارهای پایداری برای آسایش در اقلیم سرد با بهره گیری از مدلهای: دمای مؤثر و زیست – اقلیمی (اولگی)، مطالعه موردی (شهرستان نمین اردبیل) وارد صفحه فروش فایل دانلودی فایل word راهکارهای پایداری برای آسایش در اقلیم سرد با بهره گیری از مدلهای: دمای مؤثر و زیست – اقلیمی (اولگی)، مطالعه موردی (شهرستان نمین اردبیل) شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

فایل word راهکارهای پایداری برای آسایش در اقلیم سرد با بهره گیری از مدلهای: دمای مؤثر و زیست – اقلیمی (اولگی)، مطالعه موردی (شهرستان نمین اردبیل)

دانلود این فایل